طراحی وبسایت تکتاز آپشن

امروزه دیگر ماشین، تنها وسیله‌ای برای رساندن افراد به مقصد نیست و فراهم ‌کردن شرایط ایمنی و امکانات رفاهی برای سرنشینان آن نیز جز اولویت‌های خودروسازان قرار گرفته است.

گروه تکتاز آپشن فعالیت خود را در زمینه نصب آپشن بر روی انواع ماشین های وارداتی و داخلی در سال 1382 آغاز نمود. به دلیل پیشرفت تکنولوژی و درخواست مشتریان کمپانی های خودرو سازی انواع آپشن جهت نصب بر روی خودرو ها طراحی گردید و از آنجا که نصب آپشن بر روی خودرو نیاز به دانش، تخصص و تجربه است بر آن شدیم که این دانش را فراگرفته و در اختیار مشتریان قرار دهیم . برخی از خدمات تکتاز آپشن عبارت اند از :  ( نصب صندوق برقی، کلیس استارت، آینه تاشو برقی، مانیتور اندروید، کروز کنترل، دوربین 360 ، ردیاب ماهواره ای و …). هدف ما جلب رضایت مشتری ، ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان می باشد . باشد که با عنایت پروردگار بتوانیم به اهداف خود دست یابیم.

مشتری :
یحیی شفقی
تاریخ :
10 تیر 1396
وبسایت :
taktazoption.ir
دسته بندی :
خودرو
Share Project:

تکنولوژی استفاده شده در وبسایت تکتاز آپشن

وبسایت شرکت آریا رهاورد بهنود (اسپیور) با استفاده از زبان های نشانه گذاری و برنامه نویسی HTML, CSS, Ajax, JAVASCRIPT,PHP  بر روی پایگاه داده My sqli توسعه یافته .

قالب وبسایت کاملا واکنش گرا بوده و در تمامی دستگاه های هوشمند بدون تداخل قابل نمایش و استفاده می باشد.

قالب وبسایت تکتاز آپشن به صورت سئو بیس طراحی و برنامه نویسی شده و تمامی قوانین سئو در وبسایت رعایت گردیده است.

توضیح و تقسیر سیستم وبسایت تکتاز آپشن

وبسایت تکتاز آپشن شامل یک منو با 6 بخش می باشد که به ترتیت شامل :

صفحه نخست، دوره های آموزشی، ویدئو، اخبار و مقالات، درباره ما و تماس با ما می باشد! که در ادامه به توضیح بخش ها و صفحات مختلف می پردازیم.

صفحه اصلی

صفحه اصلی وبسایت تکتاز آپشن از چند بخش مختلف به جهت نمایش موارد مهم و دسترسی سریع کاربران راه اندازی و ایجاد شده است، که شامل اسلایدر و متن توضیحات، نمایش جدید ترین دوره ها، خدمات تکتاز آپشن، اخبار و مقالات روز تکتاز آپشن، نظرات مشتریان، نمایش جدیدترین ویدئو نمونه کار ها، توضیحات مختصر در مورد تکتاز آپشن می باشد.

دوره های آموزشی

صفحه دوره های آموزشی فروشگاهی در وبسایت تکتاز آپشن به جهت نمایش و فروش دوره های آموزشی می باشد.

این صفحه از دوبخش سایدبار (نوار کناری) و بخش اصلی تشکیل شده است.

در بخش اصلی اطلاعات کلی دوره های آموزشی و در سایدبار دسته بندی، فیلتر قیمت، سیستم جست و جو دوره و … به جهت دسترسی راحت تر کاربران به دوره های آموزشی قرار داده شده است.

ویدئو

صفحه ویدئو در وبسایت تکتاز آپشن به جهت نمایش نمونه کار های این مجموعه به صورت ویدئو طراحی شده که این صفحه هم همانند صفحه دوره های آموزشی از دو بخش اصلی و سایدبار(نوار کناری) تشکیل شده است.

بخش اصلی به جهت نمایش ویدئو نمونه کار ها و در بخش سایدبار سیستم جست و جو و نمایش دسته بندی به جهت دسترسی سریع کاربران به نمونه کار های این مجموعه طراحی و برنامه نویسی شده است.

اخبار و مقالات

صفحه اخبار و مقالات در اکثر وبسایت ها یکسان بوده و همانند بقیه وبسایت ها در وبسایت تکتاز آپشن نیز به جهت نمایش اخبار و مقالات روز تکتاز آپشن در این وبسایت طراحی وبرنامه نویسی شده است.

دیگر بخش ها

بخش های دیگر این وبسایت شامل صفحات درباره ما، تماس با ما و فوتر وبسایت می باشد.

در صفحه درباره ما اطلاعات مختصری از مجموعه تکتاز آپشن، توضیح فعالیت در سال های مختلف از آغاز تا به امروز و نظرات کاربران به درخواست مجموعه تکتاز آپشن قرار داده شده.

در صفحه تماس با ما اطلاعات تماس این مجموعه مانند شماره، آدرس ایمیل، آدرس مجموعه، شبکه های اجتماعی، سیستم تیکت به کارشناس، و لوکیشن در قالب نقشه گوگل به کاربران نمایش داده می شود.

طراحی سئو بیس قالب

طراحی وبسایت تکتاز آپشن با رعایت قوانین سئو صورت گرفته و با به روز رسانی بدون نیاز به هزینه های اضافی سئو نتایج خوبی در جست و جو گوگل خواهد گرفت .

استفاده از تکنولوژی روز

در طراحی و برنامه نویسی قالب تکتاز آپشن از جدیدترین و به روز ترین تکنولوژی های برنامه نویسی استفاده شده .

رسپانسیو بودن قالب

قالب وبسایت تکتاز آپشن در تمامی دستگاه های هوشمند رسپانسیو بوده و بدون تداخل قابل مشاهده می باشد.

با عرض سلام و خسته نباشید و تشکر از تیم قدرتمند و حرفه ای مایکرو سایت وب که تمام نیاز های مجموعه مارا بدون کوچک ترین تفاوت با درخواست ما پیاده سازی و اجرایی نموده اند. ارادتمند شما یحیی شفقی
– سخن مشتری

جهت سفارش طراحی و برنامه نویسی وبسایت از طریق دکمه زیر اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به مشاوره نیاز دارید؟