درباره ما

تیم طراحی مایکروسایت وب از سال 1389 با هدف فعالیت در زمینه طراحی سایت پا به عرصه وجود نهاد و در سال 1393 همگام با آغاز رشد روز افزون کاربرد اینترنت در دنیا، به طور تخصصی فعالیت خود را به اینترنت و وب متمرکز ساخت. در این گذار ، چالش عمده ای پیش روی ما بود، چون می بایست کارهایی عرضه کنیم که در کنار کارهای دیگران از سراسر دنیا بر یک محمل قرار گیرند و بالطبع توقعات روز افزون مشتریان ما را برآورده سازد از اینرو برآن شدیم تا با راه اندازی سرویسهای مرتبط با اینترنت به زبان فارسی، ضمن بهره گیری از فن آوری روز و با تکیه بر تجربه و تخصص مدیران خود، افتخار ارایه طیف وسیعی از خدمات اینترنتی را از آن خود کنیم و با هدف توسعه این سرویس ها و به روز رسانی علمی آنها با شتاب بالایی به سمت آینده گام بر داریم . بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردهای حاکم در دنیا، امری نبود که به طور اتفاقی حاصل گردد. دیدگاه بلندمدت در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای تیم مایکروسایت وب تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است.

خدمات اصلی تیم مایکروسایت وب

خدمات تیم مایکروسایت وب بسیار گسترده بوده اما در زیر 3 مورد از اصلی ترین خدمات خود را برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد.

بهینه سازی وبسایت و سئو (SEO)

ما به شما عزیزان کمک خواهیم کرد تا وبسایتی بهینه داشته بشاید و بازدید کنندگان بیشتری وبسایت شما را ببینند.
سفارش سئو

تولید محتوی

تولید محتوی یکی از اصلی ترین فعالیت های وبسایت به جهت سئو و به روز رسانی می باشد که ما به شما عزیزان در این امر مهم کمک خواهیم کرد.
سفارش تولید محتوی

طراحی وبسایت

اگر می خواهید وبسایتی مدرن با سرعت بارگذاری بالای صفحات و امکانات مورد نظر خود را داشته باشید هم اکنون با کارشناسان ما تماس بگیرید
سفارش طراحی وبسایت
267+
پروژه های انجام شده
10+
تجربه فعالیت
13+
متخصصان با تجربه
156+
مورد اعتماد مشتریان
تیم مدیرتی مایکروسایت وب
حقایق کوتاه درباره تیم ما

نگاهی کوتاه به روند و گسترش فعالیت تیم ما در سال های اخیر

1389

آشنایی با متد جدید و تشکیل تیم مایکروسایت وب
سال 1389 سالی بود که ما با تکتولوژی های جدید طراحی صفحات وب آشنا شدیم تا این تکنولوژی ها را فراگرفته و برایند آن را بررسی نماییم و نتیجه آن توانایی پیاده سازی و طراحی انواع وبسایت فروشگاهی، خبری، شرکتی، شخصی و غیره و ههچنین تشکیل تیم مایکروسایت وب بود

1393

برنامه نویسی موبایل
در سال 1393 به دلیل پیشرفت تکنولوژی و روی آوردن اکثریت مردم به تلفن های همراه بر آن شدیم تا تکنولوژی های مربوط به برنامه نویسی نرم افزار های موبایل و رسپانسیو صفحات وب در تلفن های همراه را پیش ببریم که نتیجه آن طراحی و برنامه نویسی انواع اپلیکیشن های اندروید و ios شد

1394

سئو سایت و پشتیبانی فنی
تمام مشاغل برای فروش محصولات یا معرفی خدمات خود تلاش می کنند. با قدرت گرفتن موتور های جست و جو و تراکم صفحات وب سایت و مشاغل مشابه در فضای اینترنت بر آن شدیم تا تکنولوژی های سئو را فراگیریم تا بتوانیم با این تکنولوژی و پشتیبانی از مشتریان خود به مطرح شدن آن ها در بستر اینترنت کمک کنیم. که این مهم از سال 1394 آغاز گردید.

1396

برنامه نویسی اتوماسیون
سال 1396 آغاز فعالیت گروه طراحی وبسایت مایکروسایت وب در زمینه برنامه نویسی انواع اتوماسیون های اداری و تجاری بود که شامل انواع ERP، CRM و HRM می باشد.

1399

دیجیتال مارکتینگ
فعالیت جدید تیم ما در زمنیه دیجیتال مارکتینگ و برندسازی کسب و کار شما می باشد. ما با آموزش های لازم و بهره گیری از متد جدید و کار آمد شما را به برند هایی بزرگ و مطرح تبدیل خواهیم کرد.
آنچه مشتریان درباره ما میگویند.

هدف ما همواره جلب رضایتمندی شما عزیزان بوده ! ما تمام توان خود را به کار می بندیم تا به این مهم برسیم .

به مشاوره نیاز دارید؟