مشاوره و کسب اطلاعات اولیه

مشاوره در زمینه طراحی و ساخت وبسایت یکی از کارهای چالش برانگیز و البته مهم و تاثیر گذار است!!!

بگذارید اینطور خدمت شما بگویم : حتی اگر مجری طراحی وبسایت شما شرکت های بزرگی مانند :

Big DropRight point ویا حتی Jacobtyler  باشند! بدون مشاوره و کسب اطلاعات اولیه ممکن است مسیر اشتباهی را بروند. در این مورد بخصوص مشاوره به معنای تبادل اطلاعات و هم فکری به جهت کشیدن نقشه راه می باشد.

اطلاعات و نقشه ای که زمینه ساز تصمیم های بهتر، مسیر کوتاه تر و البته هزینه های کمتر می شود( چه هزینه طراحی اولیه و چه هزینه های نگهداری)

حتما این جمله کلیشه ای را شنیده اید که می گویند قبل از انجام هر کار مهمی مشورت کنید!!! ما این جمله را اینگونه برای شما تغییر می دهیم:

قبل از انجام هر کار مهمی مشورت کنید مخصوصا اگر ساخت یک وبسایت خوب باشد.

چرا باید قبل از شروع طراحی وبسایت مشاوره بگیریم؟

مشاوره بگیرید تا مجبور به اختراع دوباره چرخ نشوید!!! کسی که قرار است وبسایت شما را طراحی کند کار خود را بلد است و ساختن یک وبسایت را خوب می داند اما موضوع اصلی اینجاست که او در مورد صنعت، حوزه کاری، دیدگاه، مشکلات، انتظارات، چشم انداز و حتی بودجه شما اطلاع دقیقی ندارد به همین دلیل ممکن است بدون مشاوره چیزی خلق شود که یا بعد از خلق آن متوجه شوید مشابه آن در بازار با قیمت کمتر و به صورت آماده وجود داشته و یا چکش کاری آن به قیمت دوباره ساختنش تمام شود. پس اولین فایده مشاوره شناخت کافی مجری پروژه از روند چیزی است که شما قرار است در سایت خود عرضه کنید .

مشاوره بگیرید تا بتوانید برای زمان و هزینه خود برنامه ریزی داشته باشید!!؟!

با مشاوره گرفتن به راحتی می توانید بر روی زمان و هزینه خودتان برنامه ریزی داشته باشید. برآورد هزینه وبسایت و همچنین تعرفه های قیمت گذاری و امکانات بر روی فضای اینترنت وجود دارد و شما به راحتی می توانید با یک جست و جوی ساده به تعدادی تعرفه و لیست امکانات دسترسی پیدا کنید اما مسئله اینجاست که این تعرفه ها اغلب به صورت کلی می باشد و بیشتر مشتریان را در 3 تا 5 گروه دسته بندی می کنند که ممکن است نیاز شما در هیچ یک از این دسته ها نباشد. مشاوره دقیق و اصولی به شما کمک می کند تعرفه طراحی وبسایت خود را بتوانید محاسبه کنید و در راستای آن برنامه ریزی نمایید. همچنین زمانبندی اجرا ممکن است کمتر یا بیشتر از چیزی که واقعیت دارد ارزیابی و توافق شود که مشاوره می تواند این خطا را نیز به حداقل برساند.

نگاهی کلی به مزییت های مشاوره

هزینه مشاوره طراحی وبسایت چقدر است؟

هزینه ها همیشه مانعی برای دریافت خدمات شفاهی می باشند. ذات اقتصاد ایجاب می کند که مردم تنها بابت چیزی که کاملا محسوس و قابل لمس باشد هزینه پرداخت کنند.

از آنجایی که در صنعت مشاوره چیز محسوس و قابل لمسی وجود ندارد یا بهتر بگوییم با پرداخت هزینه مشاوره کالای فیزیکی به دست نمی آید! معمولا مشاوره را یک موضوع بی فایده و هزینه آن را هزینه اضافی برمی شماریم.

این تفکر یک مانع بزرگ در مسیر دریافت خدمات مشاوره می باشد. اگر به نتایج و هزینه دوباره کاری هایی که بسیاری از سایت ها به خاطر عدم مشاوره و یا مشاوره اشتباه پرداخت می کنند دقت کنید، درک می کنید که مشاوره توجیه مالی و اقتصادی بسیار بالایی دارد .

نکته حائز اهمیت دیگ این است که بسیاری از مشاوره هایی که شرکت های خدمات وب ارائه می دهند رایگان می باشد. چرا که فعالیت اصلی آنها توسعه وب و نرم افزار است و مشاوره یک فعالیت مکمل در کنار کار اصلی آنها می باشد.

خدمات مشاوره رایگان مایکروسایت وب !!!

همانطور که گفته شد خدمات مشاوره بخش جدایی ناپذیری از طراحی و تبلیغات می باشد. لذا به جهت رفع این نیاز تیم طراحی مایکروسایت مشاوره را درکنار سایر خدمات خود به مشتریان عزیز عرضه خواهد کرد.

خدمات مشاوره مایکروسایت وب کاملا رایگان بوده و حتی اگر به هر دلیلی پس از ارائه مشاوره قراردادی بین طرفین منعقد نگردد هیچ گونه هزینه از بابت مشاوره از شما دریافت نخواهد شد.

چنانچه مشاوره شما در زمینه طراحی وبسایت، اتوماسیون اداری، اپلیکیشن اندروید و ios و دیجیتال مارکتینگ می باشد، کارشناسان ما آماده هماهنگی با شما عزیزان به جهت برقراری جلسه مشاوره به صورت حضوری، تلفنی و آنلاین می باشند.

پس از پایان جلسه مشاوره شما اطلاعات دقیق و جامعی نسبت به کاری که پیش رو دارید کسب خواهید کرد

ما منتظر تماس شما عزیزان هستیم.

به مشاوره نیاز دارید؟