آشنایی با برخی از مهمترین استانداردهای لوله کاروگیت پلی اتیلن( بخش اول)

اولین استاندارد مربوط به این لوله ها این است دیواره های داخلی و خارجی آنها باید حتما دو جداره باشد و از جنس پلی اتیلن ساخته شده باشد. معمولا پلی اتیلنی که برای این کار استفاده می شود دارای جریان mfi می باشد. نکته بعدی که درباره استاندارد این لوله ها باید بدانید این است که مشخصات کیفی که برای کنترل کردن ابعاد این لوله استفاده می شود باید حتما از استانداردهای بسیار مهم DIN16961-2 و INSO 9116-3 اطاعات کنند.

اگر هدف دارید آزمون های مختلف را بر روی این لوله ها پیاده سازی کنید باید بدانید که این آزمون ها نیز باید دارای استاندارد EN13476 باشند. برای متصل کردن لوله کاروگیت پلی اتیلن به یکدیگر باید حتما از استانداردهای ASTM-849، EN13476 و DIN16961-2 پیروی کنید تا به خوبی بتوانید این لوله ها را به یکدیگر متصل کنید.

لوله آبیاری

طول عمر لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای چقدر است؟

به تازگی لوله های پلی اتیلن موقعیت ویژه ای در کشاورزی و گازرسانی و صنعت فاضلاب پیدا کرده اند. این لوله ها در مقایسه با سایر لوله های فلزی دوام عمر و ایمنی بالاتری دارند.

لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای به عنوان یکی از پرکاربردترین و پرمصرف ترین لوله ها در صنعت کشاورزی جهت آبیاری محصولات به کار می رود.

این نوع لوله ها به دلیل سبکی، آسانی در حمل و نقل، انعطاف پذیری و قیمت ارزان بسیار مورد توجه می باشند، همچنین بازیافت این لوله ها و استفاده مجدد از آن ها آسان و کم هزینه تر از لوله های فلزی است.

۵ نکته مهم که برای موقع خرید لوله پلی اتیلن باید به آنها توجه کنید

لوله های پلی اتیلن یکی از تجهیزات پر استفاده ترین و کاربردی ترین در صنعت ساختمان سازی است . امروزه این لوله ها در موهوم گسترده ای از فعالیت های ساختمانی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند.

این لوله ها در سایز ها ، لایه ها و انواع متفاوتی تولید می شوند که هر یک به جهت مصرف در زمینه ی خاصی مورد استفاده قرار می گیرند.

دوام ، استحکام و عمر مفید آن ها بالا بوده و به آسانی قابل نصب و راه اندازی هستند ، از طرفی لوله های پلی اتیلن اولین انتخاب مسئولان خرید در پروژه های ساخت و ساز است. قبل از خرید لوله های پلی اتیلن باید به چند نکته توجه کرد تا با درایت و اطمینان کامل محصول را خریداری کنید. در ادامه همین پست به بررسی ۵ نکته برای خرید آسان لوله پلی اتیلن می پردازیم.

اطلاعات فنی و مشخصات لوله پلی اتیلن در سال 1402

درصد قابل توجهی از پلیمرهای گرمانرم ترموپلاستیک به لوله پلی اتیلن تبدیل می شود. به خاطر این که این نوع لوله مصارف بسیار زیادی دارد و با کاربرد گسترده ای که دارد در بسیاری از موارد جایگزین لوله های فولادی و آلومینیومی شده است.

لوله پلی اتیلن بر اساس نوع و میزان مواد اولیه تولید به سه دسته PE100، PE80 و PE63 تقسیم می شود. این سه دسته رایج ترین لوله های پلی اتیلنی هستند.

لوله های پلی اتیلن مزایا و برتری های گوناگونی نسبت به مواد اولیه های دیگر دارند. بارگیری و حمل و نقل آسان (به دلیل وزن نسبتاً پایین در مقایسه با لوله های فولادی)، قابلیت نصب سریع و ساده، مقاومت بالا در مقابل ضربه، مقاومت در برابر سایش، مقاومت عالی در مقابل مواد شیمیایی، قابلیت سیلان سیال در داخل این لوله ها، قابلیت اتصال پذیری ساده و آسان، قابل انعطاف بودن و داشتن اتصالات متنوع جهت تکمیل خطوط لوله کشی از مزایای لوله پلی اتیلن می باشد.

ویژگی های لوله پلی اتیلن وزین پایپ

لوله پلی اتیلن وزین پایپ از پرکاربرد ترین وسیله های ساختمانی است که دارای ویژگی های خاصی می باشد. از ویژگی های لوله پلی اتیلن آن است که از مواد ویسکوالاستیک تولید شده می باشد و به همین دلیل، دارای انعطاف بالایی است. به دلیل وجود همین ویژگی، پس از مدت زمانی، با نشان دادن خزش از خودش، در شکل خود تغییر ایجاد می کند.

 

تغییرات ایجاد شده در لوله پلی اتیلن، در اثر گذشت زمان، حرارت و فشار ایجاد می شود. از دیگر ویژگی های لوله پلی اتیلن آن است که این وسیله، به محیط زیست آسیب چندانی نمی رساند و با آن، سازگاری زیادی دارد. همچنین مواد شیمیایی، بر روی این لوله تاثیری ندارد و از آن آسیبی نمی بیند.

لوله پلی اتیلن ۱۶ میلیمتر

لوله پلی اتیلن ۱۶ میلیمتر

لوله پلی اتیلن که قطر خارجی آن 16 میلیمتر است، در کلاف های ۱۰۰ تا ۴۰۰ متری تولید می شوند که در ساخت و طراحی آنها، استاندارد Inso 14427 در نظر گرفته می شود.

این لوله با توجه به قطر کوچکی که دارند، بیشتر برای جاهای خاصی مورد استفاده قرار می گیرند که در ادامه به کاربردهای آنها نیز اشاره خواهیم کرد.

لوله پلی اتیلن ۱۶ میلیمتر یکی از پرکاربرد ترین لوله های پلی اتیلنی است که با تمامی اتصالات به صورت ۱۰۰ درصدی دارای سازگاری می باشد.

کاربرد لوله های پلی اتیلن در کشاورزی

لوله های پلی اتیلن بهترین انواع لوله ها هستند که دارای ویژگی های بسیار بخصوصی هستند و همین کار باعث شده است تا استفاده از لوله های پلی اتیلن در کشاورزی، امروزه به صورت گسترده ای مورد استفاده قرار گیرند.

استفاده از لوله های پلی اتیلن در کشاورزی، برای آبیاری باعث صرفه جویی در منابع آبی و جلوگیری از هدر رفتن آب می شود و به همین باعث میشود که استفاده از لوله های پلی اتیلن در گلخانه ها، زمین های کشاورزی و مزارع بسیار پر کاربرد باشند.

لوله پلی اتیلن سایز ۲۵ میلیمتر

لوله پلی اتیلن سایز ۲۵ میلیمتر، یکی از انواع لوله های پلی اتیلن می باشد که در حقیقت به عنوان لوله های فرعی در آبیاری و همچنین برای انتقال آب در زمین های مختلف از جمله زمین های مخصوص کشاورزی و زراعی و همچنین به عنوان لوله انشعاب گاز تولید می شود.

یکی از ویژگی های مهم و پرکاربرد لوله پلی اتیلن سایز ۲۵ میلیمتری این است که به راحتی می توان انواع دریچه و دریپر هایی که در بازار وجود دارند را بر روی آن نصب کرد. این نوع لوله پلی اتیلن به طور کامل با تمام اتصالات استاندارد سازگار می باشد.

مواد اولیه لوله پلی اتیلن از چه چیزی تشکیل میشود؟

لوله های پلی اتیلن که در حال حاضر جای لوله های فلزی، چدنی پی وی سی و غیره را گرفته ‌اند موردی بسیار مناسب می باشد. جالب است بدانید که مواد اولیه ای که برای تولید این لوله ها مورد استفاده قرار می گیرد فاقد رنگ بوده و لوله های پلی اتیلن یکی از میلیون ها تولیدات پلیمری هستند که از اجزای پلی اتیلنی تشکیل میشوند.

لوله های پلی اتیلن کاربرد و قابلیت های زیادی دارند و در رنگ های متفاوتی تولید می شوند. اما بعضی از لوله های پلی اتیلن که مورد استفاده قرار می ‌گیرد؟ به رنگ مشکی است که در اینجا سوالی که برای خریداران به وجود می آید این است که چرا لوله پلی اتیلن سیاه است؟ آیا برای این امر دلیل خاصی وجود دارد یا خیر؟

نصب لوله کاورگیت فاضلابی زیر زمینی

یکی از حالات نصب انواع سایز لوله کاروگیت فاضلابی، روش نصب زیرزمینی می باشد. به جهت نصب لوله پلی اتیلنی و مشتقاتی نظیر لوله کاروگیت فاضلابی، از استاندارد D2321 بهره گرفته می‌شود. این استاندارد با نام ثابت D2321 صادر و برای استفاده توسط آژانس های وزارت دفاع تایید شده است.

بخاطر داشته باشید که با توجه به افزایش فشار در لوله‌های زیرزمینی، بایستی از لوله‌های فاضلابی با میزان تحمل فشار مناسب، استفاده نمود. دلایلی نظیر:

  1. وجود خاک بر روی لوله زیرزمینی نصب شده
  2. تحمل ترافیکی عبور خودروها، ماشین آلات مکانیکی و افراد
  3. و فشارهای زیرزمین وارده،

همه و همه از جمله عومل موثر بر افزایش فشار بر روی لوله‌های کاروگیت زیرزمینی می باشند. به‌همین دلیل لزوم شناخت و بکارگیری استاندارد D2321 بیش از پیش احساس میشود.

اطلاع از نمایندگی های فروش وزین پایپ در شهر های محتلف ایران

چنانچه قصد دارید تا لوله پلی اتیلن فاضلابی و دیگر لوله های پلی اتیلن مانند لوله پلی اتیلن کشاورزی ، لوله پلی اتیلن آبرسانی و لوله پلی اتیلن مخابراتی مورد نظر خود را تهیه نمایید، می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در صفحه تماس با ما وبسایت وزین پایپ اقدام به تهیه لوله پلی اتیلنی مورد نظر خود نمایید.

جهت ورود به صفحه تماس با ما وبسایت از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

تماس با ما

فروش لوله پلی اتیلن فاضلابی درتهران + لیست قیمت 1401

با سلام و عرض ادب خدمت تمامی دوستان و همراهان همیشگی وزین پایپ!

امروز با یکی دیگر از مباحث مورد بحث میان کارشناسان و کاربران وزین پایپ در خدمت شما هستیم! مبحثی که قصد داریم در مورد آن با شما عزیزان گفت و گو کنیم فروش لوله پلی اتیلن فاضلابی می باشد/

همانطور که در مورد دیگر لوله های پلی اتیلن خدمت شما توضیح دادیم، فروش لوله پلی اتیلن در تهران و دیگر شهر های ایران کمی متفاوت است و عمده این تفاوت در قیمت این محصول مشاهده می شود.

لوله پلی اتیلن فاضلابی نیز از این قائله مستثنا نیست، این موضوع به دلیل دسترسی به مواد اولیه و نحوه ارسال آن می باشد.

خرید لوله پلی اتیلن فاضلابی

منظور از لوله پلی اتیلن فاضلابی چیست؟

معمولا لوله های پلی اتیلنی که به جهت مصارف فاضلابی مورد استفاده قرار میگیرند به رنگ مشکی بوده و بر روی آن خطوطی وجود دارد که نشان دهنده کاربرد لوله است، خطوطی با رنگ های آبی ، زرد، قرمز و …./

رنگ آبی شناسه خطوط آبرسانی، رنگ زرد برای خطوط گازرسانی و رنگ قهوه ای مناسب استفاده در سیستم فاضلاب شهری و روستایی می باشد.

لوله پلی اتیلن فاضلابی با جنس PE به آسانی ترک نمی خورد و همین ویژگی آن را تبدیل به بهترین گزینه برای استفاده در فاضلاب های شهری و ساختمانی می کند. با توجه به اینکه در سیستم های فاضلاب فشار زیادی به لوله وارد می شود، جهت جلوگیری از بروز مشکل، لازم است حتما از لوله ای استفاده شود که در برابر فشار وارده از سمت بیرون، ترک خوردگی و ضربه مقاوم باشد که با این شرایط بهترین انتخاب خرید لوله پلی اتیلن فاضلابی و استفاده از آن خواهد بود.

قیمت لوله پلی اتیلن کشاورزی در بجنورد

قیمت لوله پلی اتیلن کشاورزی در بجنورد یا دیگر شهر های ایران بنا به دلایلی متفاوت بوده که در زیر به آنها خواهیم پرداخت، پس در ادامه با وزین پایپ همراه باشید….

در سال های اخیر، یکی از پر استفاده ترین لوله ها در میان انواع لوله، لوله پلی اتیلن بوده و دلیل آن قیمت مناسب، نصب آسان، حمل و نقل آسان، مقاومت بالا در برابر فشار، مقاومت در برابر دما، مقاومت در برابر ضربه، مقاومت در برابر خوردگی و مواد شیمیایی و …. می باشد.

از لوله های پلی اتیلن به صورت گسترده در شهر بجنورد به جهت استفاده در پروژه های آب و فاضلاب استفاده می گردد.

قیمت لوله پلی اتیلن فاضلابی در بجنورد

قیمت لوله پلی اتیلن فاضلابی در بجنورد یا دیگر شهر های ایران بنا به دلایلی متفاوت بوده که در زیر به آنها خواهیم پرداخت، پس در ادامه با وزین پایپ همراه باشید….

در سال های اخیر، یکی از پر استفاده ترین لوله ها در میان انواع لوله، لوله پلی اتیلن بوده و دلیل آن قیمت مناسب، نصب آسان، حمل و نقل آسان، مقاومت بالا در برابر فشار، مقاومت در برابر دما، مقاومت در برابر ضربه، مقاومت در برابر خوردگی و مواد شیمیایی و …. می باشد.

از لوله های پلی اتیلن به صورت گسترده در شهر بجنورد به جهت استفاده در پروژه های آب و فاضلاب استفاده می گردد.

قیمت لوله پلی اتیلن فاضلابی اصفهان

همانطور که گفته شد، لوله پلی اتیلن فاضلابی اصفهان، یکی از با کیفیت ترین و به طبع پر فروش ترین انواع لوله پلی اتیلن فاضلابی می باشد که شما می توانید آن را از وزین پایپ خریداری کرده و در محلی که قرار است مورد استفاده قرار دهید آن را تحویل بگیرید.

امروزه استفاده بسیار زیادی از این محصول می شود، به طوری که شما می توانید از این محصولات در آبیاری های فاضلابی، آبیاری های قطره ای، انتقال آب و بعضا انتقال فاضلاب(در شرایط خاص، اما توصیه می شود جهت مسائل مربوط به فاضلاب از لوله پلی اتیلن فاضلابی استفاده نمایید) استفاده نمایید.

یکی از بهترین و بی نظیر ترین لوله های پلی اتیلن، لوله پلی اتیلن اصفهان می باشد که امروزه شما می توانید این محصول را از وبسایت وزین پایپ تهیه و مورد استفاده قرار دهید. ضمن این که قبل از خرید می توانید مشاوره رایگان نیز دریافت نمایید.

لوله پلی اتیلن اصفهان

آیا می دانید برای خرید لوله پلی اتیلن باید چگونه اقدام کنید؟ آیا شما هم به دنبال خرید بهترین نوع لوله پلی اتیلن هستید؟آیا می دانید لوله پلی اتیلن اصفهان چیست؟ قیمت لوله پلی اتیلن در اصفهان به چه صورت است؟ انواع لوله پلی اتیلن کدامند؟ لوله پلی اتیلن کشاورزی چه تفاوتی با دیگر لوله های پلی اتیلن دارد؟

اگر میخواهید پاسخ سوالات خود را پیدا کنید، به شما توصیه میکنم تا مطالب زیر را مطالعه کنید و تا پایان همراه ما باشید.

ما اینجا هستیم تا پاسخ تمامی سوالات شما را بدهیم…

خرید لوله پلی اتیلن کشاورزی

لوله پلی اتیلن کشاورزی چیست؟

در سال های اخیر لوله پلی اتیلن بیش از باقی لوله ها مانند لوله پی وی سی، لوله فلزی و … مورد توجه قرار گرفته.

این عامل دلایل بسیاری دارد که به چند مورد در زیر اشاره خواهیم کرد:

وزن سبک

مقاومت بالا در مقابل حرارت

اتصال آسان

مقاومت بالا در مقابل فشار

حمل و نقل آسان

مقاومت بالا در مقابل ضربه و خوردگی

مقاومت بالا در مقابل مواد شیمیایی

قیمت بسیار مناسب، نسبت به دیگر لوله ها

و …

دلایل زیادی برای انتخاب لوله پلی اتیلن توسط مصرف کنندگان نسبت به دیگر لوله ها وجود دارد اما مهم ترین آن ها موارد بالا بود که خدمت شما گفته شد.

بیشتر بخوانید : فروش لوله پلی اتیلن فاضلابی

اما لوله پلی اتیلن کشاورزی چیست؟ و چرا باید لوله پلی اتیلن کشاورزی را خریداری کنیم؟ کاربرد لوله پلی اتیلن کشاورزی چیست؟ مزیت لوله پلی اتیلن کشاورزی نسبت به دیگر لوله ها کدام است؟

جواب همه ی سوال های بالا در مقالات بخش وبلاگ وبسایت وزین پایپ برای شما عزیزان گفته شده، اما در ارتباط با این که لوله پلی اتیلن کشاورزی چیست باید بگوییم!

همانطور که از نام آن پیداست، لوله پلی اتیلن کشاورزی لوله ای از جنس پلیمر های پلی اتیلن می باشد که در جهت مصارف کشاورزی مانند آبرسانی و آبیاری تولید و به بازار عرضه میگردد.

دلیل استفاده از لوله پلی اتیلن مواردی است که در بالا تحت عنوان مزییت های این لوله مطرح گردید.

خرید لوله پلی اتیلن کشاورزی

روش های خرید لوله پلی اتیلن کشاورزی

روش اولی که می توان در ارتباط با خرید لوله پلی اتیلن کشاورزی مطرح کرد از طریق تماس تلفنی می باشد:

روش تلفنی یکی از راحت ترین و مرسوم ترین روش های خرید لوله پلی اتیلن می باشد که شما عزیزان می توانید به راحتی با شماره گیری، شماره های وزین پایپ با کارشناسان ما ارتباط گرفته و خرید خود را انجام دهید.

جهت مشاهده شماره های وزین پایپ کلیک کنید

روش دیگری که شما عزیزان به راحتی می توانید لوله پلی اتیلن کشاورزی مورد نظر خود را از طریق آن خریداری نمایید، از طریق مراجعه حضوری به دفتر فروش می باشد. این روش معایب و مزییت های خود را دارد که همه از آن مطلع هستید و البته با توجه به وقت گیر بودن و بعضا طولانی بودن مسافت توصیه نمیگردد. اما چنانچه تمایل به مراجعه حضوری و ارتباط مستقیم با کارشناسان فروش ما می باشید می توانید آدرس دفتر فروش و کارخانه وزین پایپ را از طریق لینک زیر مشاهده نمایید.

مشاهده آدس دفتر فروش

یکی دیگر از روش هایی که در سال 1401 برای شما عزیزان تدارک دیدیم و درواقع راحت ترین روش خرید لوله پلی اتیلن کشاورزی می باشد، خرید از طریق وبسایت وزین پایپ است.

شما عزیزان می توانید اطلاعات مربوط به لوله پلی اتیلن کشاورزی را در وبسایت پیدا کرده و از طرق مختلف با کارشناسان ما ارتباط گرفته و خرید خود را انجام دهید!

روش هایی که در وبسایت برای شما عزیزان قرار گرفته شامل :

ارتباط با کارشناسان از طریق سیستم چت آنلاین

ارتباط با کارشناسان از طریق فرم های تماس قرار داده شده در وبسایت

ارتباط با کارشناسان از طریق نظر در بخش نظرات وبسایت

همانطور که مطالعه و مشاهده کردید، ما برای سهولت و اطمینان خرید شما عزیزان روش های مختلفی را در وبسایت خود قرار داده ایم که به وسیله آن می توانید به راحتی و در نهایت آرامش و اطمینان خرید خود را انجام دهید.

نا گفته نماند که خرید لوله پلی اتیلن کشاورزی از طریق ایمیل وزین پایپ به آدرس [email protected] نیز انجام میشود و شما عزیزان می توانید از طریق ایمیل خود نیز خرید لوله مورد نظر را انجام دهید.

بیشتر بخوانید : معرفی لوله پلی اتیلن PE100

در تمامی مراحل ذکر شده جهت خرید لوله پلی اتیلن کشاورزی کارشناسان ما با صبر و حوصله شما عزیزان را راهنمایی کرده و می توانید هر زمان که نیاز داشتید، حتی در صورت عدم خرید از مجموعه ما از کارشناسان خبره وزین پایپ مشاوره رایگان دریافت نمایید.

جهت مشاهده لیست قیمت انواع لوله پلی اتیلن کلیک کنید.

فروش لوله پلی اتیلن آبرسانی

از آنجا که بار ها در مطالب و پست های مختلف در ارتباط با لوله پلی اتیلن آبرسانی با شما عزیزان صحبت کردیم سعی نداریم تا شما را با تکرار مکررات خسته کنیم و توضیح کوتاهی در ارتباط با ای سرفصل خدمت شما عزیزان ارائه خواهیم داد.

لوله پلی اتیلن آبرسانی یکی از دسته های لوله پلی اتیلن می باشد که همانطور که از نامش پیداست به جهت مصارف آبرسانی در صنعت های مختلف مانند صنعت کشاورزی، آبرسانی شهری،  مورد استفاده قرار می گیرد .

ابعاد استاندارد قطر لوله های پلی اتیلن آبرسانی بین 16 تا 315 میلیمتر است که در فشار 4 تا 25 اتمسفر با درجه بندی PE80 و PE100 تولید می شوند. در اینجا قصد داریم انواع لوله های آبرسانی پلی اتیلن را نه بر اساس ضخامت و فشارکار بلکه برحسب مواد اولیه مورد استفاده در تولید آنها تقسیم بندی کنیم.

لوله PE100 : یکی از با کیفیت ترین انواع لوله پلی اتیلن آبرسانی ،لوله با گرید PE100 است که علاوه بر تحمل بار کاری بیشتر کمترین ضخامت و وزن را دارا می باشد.

این لوله در مقابل اشعه های خورشید مانند ماورای بنفش یا UV دارای بیشترین میزان مقاومت بوده و دچار پوسیدگی و استهلاک نمی شود.

لوله PE80 : کارخانه های تولید کننده لوله های پلی اتیلن پس از آزمایشات بسیار متوجه شدند که با افزایش چگالی مواد اولیه، می توان تحمل لوله های آبرسانی را در برابر فشار بیشتر افزایش داد بدون اینکه نیازی به افزایش ضخامت یا وزن لوله باشد.

این امر باعث پیدایش و تولید لوله های پلی اتیلن ابرسانی با گرید PE80 گردید که علاوه بر کاهش قیمت این محصولا باعث شد تا کارای آن به شدت افزایش پیدا کند.

لوله PE63 : لوله های پلی اتیلن با گرید PE63 نه تنها برای آبرسانی بلکه برای سایر کاربری ها دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرند. زیرا به دلیل حجم بالای مواد اولیه به منظور ایجاد ضخامت و مقاومت بیشتر بسیار سنگین وزن بوده و هزینه تولید آنها مقرون به صرفه نیست.

به طور کلی دو عامل وزن و نوع لوله در قیمت لوله پلی اتیلن موثر هستند.

فروش لوله پلی اتیلن آبرسانی

لوله پلی اتیلن چیست و چه کاربردی دارد؟

پلی اتیلن یا به انگلیسی (Polyethylene)، یک ماده پلاستیکی پلیمری می باشد که اگه به آن حرارت دهیم و آن را ذوب کنیم می توانیم با قالب گیری به آن شکل دهیم.

پلی اتیلن از پلیمریزاسیون گاز بی رنگ اتیلن (C2H4) حاصل می شود.

بارزترین مشخصه پلی اتیلن چیست؟

پلی اتیلن مشخصه های بسیاری دارد اما میتوان گفت بارزترین مشخصه پلی اتیلن، جرم مولکولی و چگالی آن است.

از مهم ترین مزیت های استفاده پلی اتیلن قابل بازیافت بودن و شکل پذیری به وسیله ذوب کردن آن می باشد.

از پلی اتیلن ها می توان استفاده های گوناگونی کرد که امروزه در صنعت پلاستیک سازی و تولید لوله ها بسیار شاهد استفاده از پلی اتیلن می باشم.

اگر بخواهیم پلی اتیلن ها را دسته بندی کنیم، می توانیم آنها را به دو دسته پلی اتیلن سنگین (MDPE) و پلی اتیلن سبک (LDPE) تقسیم کنیم.

لیست قیمت لوله پلی اتیلن

به مشاوره نیاز دارید؟